Domluvit schůzku | +420 541 235 500 dk@danovakancelar.cz

Zpracování
Ekonomických

Projektů

Organizace si často na zrealizování svých obchodních záměrů potřebují půjčit peníze od banky. Ale většinou neví, jak na to, aby zpracování úvěrového projektu bylo opravdu efektivní. Navíc plánování ekonomických a úvěrových projektů je činnost zabírající velké množství času.

Zabýváme se proto zpracováním úvěrových a jiných ekonomických projektů. Ke svým klientům přistupujeme podle jejich výslovných požadavků a potřeb, neboť každý projekt je jedinečný, stejně tak jako každý klient. Cenou za zpracování úvěrového projektu je 1 % z půjčené částky.

Potrpíme si na zodpovědnost a kvalitu

Práci odvádíme vždy pečlivě, svědomitě a s maximálním nasazením, neboť spokojenost a následná loajalita klientů je pro nás tou největší odměnou. V případě potřeby se neváhejte obrátit na náš tým zaměstnanců, který Vám rád poradí tak, aby Vaše volba byla správná a přinesla požadovaný výsledek.

Kromě zpracování projektů provádíme také řadu dalších služeb, jež by Vám mohli ve Vašem podnikání pomoci. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, ekonomické konzultace a zastupování.

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě