Domluvit schůzku | +420 541 235 500 dk@danovakancelar.cz

Daňové
Poradenství

Daně jsme všichni povinni platit, ne všichni ale ví, jaké jsou jednotlivé druhy daní, jejich sazby a data placení. Jejich neplacení nám může ale způsobit nemalé potíže, které jsou samozřejmě spojeny s nepříjemnými peněžními sankcemi.

Vždy je proto tedy výhodnější být v tomto ohledu plně informován a neustále doplňovat tyto znalosti o změny, kterým často daně a jejich placení podléhají. Nevyznáte-li se v této oblasti a hledáte speciality, kteří vám budou při řešení těchto situací nápomocni? Pak jsme tu pro vás právě my.

Poskytujeme komplexní daňové poradenství

 

Jelikož se v tomto oboru pohybujeme dlouhou dobu, zabýváme se poskytováním daňového poradenství v Brně a jeho okolí. Poradíme vám ohledně vyplňování daňových přiznání, daňové kontroly, poskytneme vám konzultace ohledně české daňové soustavy a mnoho dalšího. Postaráme se tedy o to, abyste plnili všechny daňové povinnosti správně a včas.

Individuální přístup

 

Ke každému našemu klientovi přistupujeme podle jeho požadavků a potřeb, neboť každý zákazník je jiný a potřebuje individuální péči. Náš tým odborných zaměstnanců, kteří se v tomto oboru pohybují již řadu let, vám rád odpoví na všechny vaše dotazy ohledně daní a jejich plnění.

Svěřte daně odborníkům

 

Pečlivě sledujeme současnou situaci a své znalosti si pravidelně doplňujeme na školeních a seminářích. Díky tomu se umíme rychle zorientovat v daňové soustavě a poradit každému podnikateli či živnostníkovi přímo na míru.

Kontaktujte nás a ušetříte čas i peníze

Kromě daňového poradenství se zabýváme i dalšími službami (vedení účetnictví, zpracování ekonomických projektů, zpracování mzdové agendy pro malé organizace a další) jež Vám pomohou směřovat své podnikání tím správným směrem. Ceník daňového poradenství naleznete na našem webu také, cena našich služeb se odvíjí od hodinové sazby. Soustřeďte se plně na svou podnikatelkou činnost a přenechte tyto starosti profesionálům, kteří dané problematice dobře rozumí a dokáží vám ušetřit nejen čas, ale také peníze.

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě