Domluvit schůzku | +420 541 235 500 dk@danovakancelar.cz

Vedení
Účetnictví

Účetní jednotkou se stávají všechny právnické osoby a některé fyzické osoby, překročí-li jejich obrat zákonem stanovenou výši. Vedení podvojného účetnictví má řadu pravidel, která nesmí být porušena, hlavními z nich jsou stále účetní úplnost, správnost a prokazatelnost.

Přenechejte starosti o vedení vašeho účetnictví odborníkům

 

Porušením některého z těchto pravidel, které upravují České účetní standardy a zákon o účetnictví, se vystavujete jistému riziku. Chyby v účetnictví vás mohou stát nejen mnoho zbytečných starostí, ale zejména pak peněz. Nechcete-li váš drahocenný čas trávit nad hromadou účetních dokladů, přenechte tuto práci profesionálům.

Je potřeba, aby Vaše účetnictví vedl někdo, na koho se můžete ve všech ohledech spolehnout, neboť za neprávně vedení účetnictví zodpovídá majitel podniku, nikoli osoba, která jej provádí.

Kompletní vedení podvojného účetnictví

 

Zabýváme se vedením podvojného účetnictví v Brně a přilehlém okolí. Postaráme se o všechny nezbytné úkony, které jsou s vedením účetnictví spojeny. Svou práci odvádíme vždy pečlivě a precizně. Spolehnout se můžete také na naši diskrétnost.

S námi vás žádná kontrola nezaskočí

 

Jelikož dochází v této oblasti k častým změnám v zákonech, neustále se vzděláváme. Naši zaměstnanci navštěvují pravidelně školení a semináře, díky čemuž můžete mít jistotu, že vaše účetnictví vedeme dle platných pravidel.

Ušetříme vám čas i peníze

 

Naše profesionální účetní služby vám tudíž mohou ušetřit mnoho času, starostí, ale také peněz. Vy se tak můžete naplno věnovat svému podnikání a mít jistotu, že je vaše účetnictví v naprostém pořádku.

Na našem webu naleznete ceník vedení účetnictví, ceny našich služeb rozdělujeme podle velikosti obratu a počtu dokladů. Cílem našich zkušených zaměstnanců je odvádět takovou práci, která nám zajistí důvěru a spokojenost našich klientů.

Zavolejte a domluvte si s námi schůzku

Kromě vedení účetnictví Vám můžeme pomoci také v oblasti daní, ekonomických konzultací, zastupováním při jednání s úřady a pojišťovnami nebo zpracováním ekonomických a úvěrových projektů.

Navštívit můžete také naše školení, která pro Vás neustále připravujeme.

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě