Domluvit schůzku | +420 541 235 500 dk@danovakancelar.cz

Vedení
Daňové
Evidence

Pro některé jedince možná tato skutečnost zní velmi jednoduše, bohužel pro valnou většinu fyzických osob je vedení daňové evidence španělskou vesnicí, s níž si vůbec nevědí rady.

Každá osoba samostatně výdělečně činná, která se nestala účetní jednotkou, to znamená, že její roční obrat nepřekročil 25 miliónů korun českých, má povinnost vést si daňovou evidenci, jejíž cílem je vykazovat informace o stavu majetku, závazcích, příjmech a výdajích.

O vedení daňové evidence se postaráme za vás

 

A právě s tím Vám ale můžeme pomoci my. O vedení daňové evidence se postaráme za vás, díky čemuž vám ušetříme spoustu cenného času, který můžete věnovat naplno svému podnikání. Stačí, když nám budete pravidelně dodávat všechny podklady a o zbytek se již postaráme my. Ceny jsou u nás rozděleny podle obratu a počtu dokladů.

Máme dlouholeté zkušenosti

 

Plně se můžete spolehnout na náš odborný tým zaměstnanců, který má v tomto oboru velké zkušenosti a potřebnou praxi. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Vše s vámi důkladně prodiskutujeme a poradíme vám s nejvhodnějším řešením přesně pro vás. Ke všem přistupujeme jednotlivě a dle přesných požadavků.

Individuální přístup

Svých klientů si velmi vážíme, a proto se můžete spolehnout na naši profesionalitu a diskrétnost, kterou zaručujeme každému zákazníkovi.

Jelikož v tomto oboru dochází k časným změnám, posíláme své zaměstnance pravidelně na školení a semináře, díky kterým si neustále doplňují své vzdělání a mohou vést vaši daňovou evidenci dle platných předpisů a pravidel.

Abyste se mohli neustále vzdělávat, můžete u nás navštěvovat školení na důležitá aktuální témata týkající se například daní a tak podobně.

© 2023 FineNet – Na netu v pohodě